Warsztaty pedagogiczne

logo

W ramach przygotowań do dwutygodniowego stażu zawodowego w Grecji, młodzież uczestniczyła w „Warsztatach pedagogicznych z elementami bhp”. Zajęcia przeprowadził Pan Krzysztof Piotrowicz. Podczas spotkania zostały omówione m.in. zasady bezpiecznego podróżowania, pobytu i funkcjonowania podczas praktyk, możliwe sposoby i techniki radzenia sobie ze stresem w sytuacjach trudnych.

Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach Projektu nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000063282 w ramach akredytacji na lata 2021-2027 w programie Erasmus +, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia uczniów i kadry.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Renata Czarnota – Koordynator projektu

uczniowie w trakcie warsztatów pedagogicznych