Złota księga

ZŁOTEJ KSIĘGI ZESPOŁU SZKÓŁ Nr 2

w Bochni

Kategoria I:  „Najlepszy Absolwent Roku”.

Tytułem „Najlepszy Absolwent Roku” może być wyróżniony absolwent, jeżeli spełnia następujące warunki:

1. ukończył liceum lub technikum z najwyższą średnią ocen  za cały cykl nauki
  2. uzyskał wzorową oceną zachowania,

Kategoria II:  „Najlepszy Uczeń Szkoły

Tytułem „Najlepszy Uczeń Szkoły” zostaje wyróżniony uczeń Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni jeżeli spełnił następujące  warunki:

1. uzyskał najwyższą w szkole średnią ocen, jednak  nie niższą niż 4.00,
  2. uzyskał wzorową ocenę zachowania.

Kategoria III:  „Wpis do Złotej Księgi” .

Nagrodą  „Wpis do Złotej Księgi” zostaje wyróżniony uczeń Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni, jeżeli spełnia następujące warunki:

1. uzyskał na świadectwie średnią ocen co najmniej 4.00,
  2. uzyskał wzorową ocenę zachowania.,

Kategoria IV: „Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach”.

Wpis uzyskuje uczeń, który:

1. zajął od I do III miejsca w olimpiadzie przedmiotowej lub konkursie przedmiotowym na szczeblu regionu/okręgu lub został finalistą olimpiady przedmiotowej lub konkursu przedmiotowego na szczeblu  województwa lub centralnym,
  2. zajął od I do III miejsca w zawodach, turniejach sportowych na szczeblu co najmniej rejonu lub powiatu.

List gratulacyjny do rodziców.

Listem gratulacyjnym do rodziców zostają wyróżnieni uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni którzy otrzymali nagrodę: Tytuł „Najlepszy Absolwent Roku”

List gratulacyjny wysyłany jest do rodziców w dniu zakończenia roku szkolnego.

• Rok szkolny 2022/2023

Rok szkolny 2022/2023 Najlepszy absolwent roku -Technik budownictwaPamuła Marcin –średnia ocen 5,20 Najlepszy absolwent roku – technik architektury krajobrazuMultan Katarzyna –średnia ocen 5,00Dudziak Aleksandra –średnia ocen 5,00 Najlepszy absolwent roku -Technik organizacji reklamyBudzyn (...)

• Rok szkolny 2021/2022

Rok szkolny 2021/2022 Najlepszy absolwent roku -Technik budownictwa Fitrzyk Grzegorz –średnia ocen 5,10 Najlepszy absolwent roku -Technik drogownictwa Osuch Roman –średnia ocen 4,81 Najlepszy absolwent roku – technik architektury krajobrazu Węglarz Weronika –średnia ocen 5,15 Najlepszy (...)