Spotkanie organizacyjne

logoSpotkanie informacyjne przed wyjazdem do Grecji

15 marca 2023 r. odbyło się spotkanie informacyjne dla uczniów i ich rodziców, poprzedzające wyjazd na dwutygodniowe praktyki zawodowe do Grecji. Podczas spotkania omówione zostały wszystkie kwestie organizacyjne związane z podróżą, przebiegiem praktyki, zasadami bezpieczeństwa oraz z atrakcjami jakie czekają młodzież na miejscu.  Rodzice i uczniowie mieli możliwość zadawania pytań na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.

Mobilność edukacyjna – praktyki zawodowe odbędą się w terminie 27.03.2023 r. – 7.04.2023 r. Weźmie w nich udział 25 uczniów kształcących się w zawodach: technik budownictwa, technik reklamy, technik geodeta i technik architektury krajobrazu.

Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach Projektu nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000063282 w ramach akredytacji na lata 2021-2027 w programie Erasmus +, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe dla uczniów i kadry.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Renata Czarnota – Koordynator projektu

młodzież i rodzice w trakcie spotkania organizacyjnego