MCHE

MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA 1

PROJEKT: . „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II” w ramach poddziałania 10.2.3 RPO WM na lata 2014-2020.

MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA 2

„Małopolska Chmura Edukacyjna” to innowacyjna propozycja przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych uczniom w Małopolsce. Przedsięwzięcie Małopolska Chmura Edukacyjna to wspólne partnerstwo i współpraca pomiędzy Województwem Małopolskim oraz wiodącymi uczelniami wyższymi z Małkopolski oraz organami prowadzącymi szkoły ponadgimnazjalne.

Dwa monitory wiszące na ścianie, na obu widać napis: Politechnika Krakowska, budownictwo, grupa zajęciowa B.

Uczestnicy wykładu siedzący w ławkach w 4 rzędach.

Dwa monitory wiszące na ścianie, na jednym zdjęcie, na drugim napis "jakich odkryć w świecie materiałów budowlanych można dokonać pod mikroskopem?"

Uczestnicy wykładu siedzący w ławkach w 4 rzędach 2.

Zdjęcie wykonane zza pleców uczestników wykładu, w tle monitor z rozmazaną treścią.

Zdjęcie wykonane zza pleców uczestników wykładu, w tle monitory z treścią wykładu

Zbliżenie na monitory; na jednym zdjęcie, na drugim treść wykładu

Dukumenty