Projekty archiwalne

Program wsparcia kompetencji kluczowych 1

PROJEKT:

PROGRAM WSPARCIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH NIEZBĘDNYCH NA RYNKU PRACY W ZAKRESIE PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH DLA UCZNIÓW
I NAUCZYCIELI TECHNIKUM ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2 W BOCHNI

Głównym celem projektu jest wzrost w latach szkolnych 2017/2018, 2018/2019 kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy w zakresie przedmiotów przyrodniczych i matematyki u uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni a także wzrost kompetencji i umiejętności zawodowych u nauczycieli ZS2 w Bochni w zakresie wykorzystania nowoczesnych narzędzi oraz technologii informacyjnych i komunikacyjnych, nauczania w obszarze przedmiotów przyrodniczych i matematyki oraz pracy metodą eksperymentu.

Zadania:

Zad. 1.            Realizacja zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki,

Zad. 2.            Realizacja zajęć rozwijających zainteresowania matematyczne,

Zad. 3.            Realizacja zajęć rozwijających zainteresowania z geografii,

Zad. 4.            Realizacja zajęć rozwijających zainteresowania z biologii,

Zad. 5.            Realizacja zajęć rozwijających zainteresowania z fizyki,

Zad. 6.            Organizacja koła programistycznego,

Zad. 7.            Organizacja- koła biologiczno-chemicznego,

Zad. 8.            Organizacja zajęć pozaszkolnych -wyjazd do arboretum Bolestraszyce,

Zad. 9.            Doskonalenie kompetencji i umiejętności nauczycieli.

Regulamin rekrutacji na zajęcia

• Wyjazd do arboretum Bolestraszyce

Zajęcia dydaktyczne w Arboretum w Bolestraszycach realizowane w ramach projektu program wsparcia kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla uczniów i nauczycieli technikum Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni. Podczas zajęć uczniowie mieli (...)

• Zajęcia rozwijające zainteresowania z biologii