Wręczenie certyfikatów

Zakończenie praktyki w ramach programu Erasmus+

7 kwietnia 2023 r. uczniowie zakończyli dwutygodniową praktykę zawodową w Grecji w ramach programu Erasmus+. Głównym celem mobilności było poszerzenie ich wiedzy teoretycznej i praktycznej. Grupa 25 uczniów kształcących się w zawodzie technik reklamy, technik budownictwa, technik architektury krajobrazu i technik geodezji na zakończenie stażu otrzymała certyfikaty – zaświadczenia potwierdzające odbycie praktyk zawodowych.

Swój staż zawodowy zakończyła również Pani Katarzyna Ćwiąkała – nauczyciel przedmiotów zawodowych geodezyjnych.

Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowali pan Krzysztof Piotrowicz i pan Paweł Dobrzański.

Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach Projektu nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000063282 w ramach akredytacji na lata 2021-2027 w programie Erasmus +, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe dla uczniów i kadry.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Renata Czarnota – Koordynator projektu

Zdjęcia wykonała Katarzyna Ćwiąkała