Rozdanie certyfikatów Europass

Certyfikaty Europass Mobilność rozdane

Grupa 25 uczniów, którzy w ramach programu Erasmus + odbyli dwutygodniowe praktyki zawodowe w Grecji, odebrali certyfikaty Europass Mobilność. Uczestnicy otrzymali dwa dokumenty: w języku polskim i angielski. Stanowią one potwierdzenie nabytej wiedzy, umiejętności zawodowych i doświadczenia w zawodach technik budownictwa, technik reklamy, technik architektury krajobrazu i technik geodezji.

Oprócz uczniów swój certyfikat odebrała również Pani Katarzyna Ćwiąkała – nauczyciel przedmiotów zawodowych geodezyjnych.

Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach Projektu nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000063282 w ramach akredytacji na lata 2021-2027 w programie Erasmus +, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe dla uczniów i kadry.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Renata Czarnota – Koordynator projektu

zdjęcie grupowe młodzieży