Rozdanie certyfikatów

Nadszedł dzień zakończenia praktyki, podsumowania zdobytej wiedzy i doświadczenia, uroczystego wręczenia certyfikatów, wspólnego grupowego zdjęcia i wzajemnych podziękowań. Grupa 35 uczniów kształcących się w zawodzie technik budownictwa, technik architektury krajobrazu i technik organizacji reklamy zakończyła swoją dwutygodniową praktykę zawodową w Grecji. Staż został zorganizaowany w ramach realizowanego projektu „Praca, nauka i doświadczenie europejskie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Bochni”.

Opiekę nad uczniami podczas wyjazdu sprawowali nauczyciele przedmiotów zawodowych pani Zofia Winiarska i pani Renata Czarnota

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe.

logo_erasmus.jpg