Praktyka zawodowa w Grecji -II grupa

Praktyka zawodowa w Grecji rozpoczęta

Przy pięknej pogodzie uczniowie rozpoczęli swoje prace w terenie. Zostali podzieleni na grupy według zawodów. Grupa technik organizacji reklamy zmierzyła się z obsługą nowoczesnych programów komputerowych. Budowlańcy zobaczyli, że nie wszystkie prace muszą być związane z ,,budowaniem”, więc rozpoczęli od robót przygotowawczych w terenie pod przyszłe inwestycje budowlane. Najprawdopodobniej w niedługim czasie zajmą się remontem boiska do gry w piłkę. Nasi architekci krajobrazu szlifowali swoje umiejętności w rozpoznawaniu południowo-europejskich gatunków roślin w pobliskich ogrodach i zajęli się ich pielęgnacją.

Praktyki odbywają się w ramach realizowanego w naszej szkole projektu ,,Praca, nauka

i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni”.

Opracowały: Zofia Winiarska i Renata Czarnota

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

logo_erasmus.jpg