Praktyka w greckich mediach

Z wizytą w agencji reklamy w Katerini

Grupa uczniów kształcących się w zawodzie technik organizacji reklamy, wzięła udział w wizycie zawodoznawcze w agencji reklamy Metro graphics w Katerini. Wyjazd jest częścią realizowanej przez uczniów praktyki w ramach projektu ,,Praca, nauka i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni.”

Z wizytą w gazecie „Olympio Bima” w Pierii.

W ramach realizowanych praktyk, grupa kształcąca się w zawodzie technik organizacji reklamy odwiedziła biuro gazety codziennej „Olympio Bima”  oraz radiostację „R Olympus 101, 5” w Pierii.

O wizycie uczniów można przeczytać na portalu internetowym gazety Olypio Bima lub jak dostaniecie to w wersji papierowej.

⇒ link do artykułu w "Olympia Bima" ⇐

Wizyty zawodoznawcze są częścią projektu ,,Praca, nauka i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni.”

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Opracowała: Renata Czarnota

logo_erasmus.jpg