Szkoła – Twoja przyszłość

18.05.2019

Grupa Medialna wystartowała z nowym cyklem „Szkoła – Twoja przyszłość”. Będziemy odwiedzać naszych absolwentów w miejscach ich pracy. Wyczekujcie pierwszego odcinka, który powstał w Kopalni Soli w Bochni, gdzie pracują: Karol Orzeł, Marcin Matlęga oraz Adam Chojnacki.

Karol i Marcin kształcili się w Budowlance w zawodzie technik geodeta, a obecnie pracują w Dziale Mierniczo – Geologicznym, gdzie zajmują się niwelacją precyzyjną, prowadzeniem wyrobisk, zakładaniem ciągów poligonowych oraz pomiarami deformacji górotworu. Jeśli te zagadnienia to dla Was czarna magia, koniecznie obejrzyjcie nasz film.

Natomiast Adam Chojnacki, choć jest technikiem budownictwa, po maturze skierował swe kroki na Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH i obecnie pracuje w Dziale Robót Górniczych jako nadsztygar górniczy. Nadzór nad prowadzonymi pracami górniczymi i zabezpieczenie wyrobisk górniczych to Jego codzienność.

Trzymajcie kciuki za powodzenie naszego cyklu filmów!!!

Małgorzata Hałas