Staż zawodowy w Grecji

dofinansowanoue.png

Staż zawodowy nauczycieli

Swój dwutygodniowy zagraniczny staż zawodowy w Grecji w ramach programu Erasmus+ realizuje również Pani Marta Fischer, uczestnicząc w szkoleniu z profilu technik geodeta. Program szkolenia dotyczył m.in. tematyki nowych technologii i platform internetowych w edukacji, tworzenia lekcji wideo na strony internetowe, nowych regulacji w geodezji oraz obejmował praktyczne zajęcia z użyciem nowoczesnych narzędzi pomiarowych i warsztaty z obsługi zaawansowanych technologii geodezyjnych. Udział w mobilności edukacyjnej, to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku branżowym.

Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach Projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000123709 w ramach akredytacji na lata 2021- 2027 w programie Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia uczniów i kadry.

Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

Renata Czarnota – Koordynator projektu