Licealiada -pływanie

27.01.2019

Sukcesy w Powiatowym Pływaniu

W ostatnim dniu szkoły tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych na Krytej Pływalni w Bochni odbyły się powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym i sztafetowym. Dla naszych pływaków dzień ten okazał się bardzo szczęśliwy. Sztafeta 6x50m stylem dowolnym mężczyzn wywalczyła III miejsce.  Należy podkreślić fakt, że od wielu lat nasi uczniowie w zawodach pływackich ustępują tylko zespołom I LO i ZS nr 1 w Bochni.

Nasi reprezentanci  stanęli na podium w następujących konkurencjach :

Jakub Mytnik IIImiejsce 50m stylem klasycznym mężczyzn

Sztafeta męskaIII miejsce 6x50m stylem dowolnym w składzie: Kacper Bożyński, Wojciech Jonak, Hubert Knap, Bartłomiej Mroczek, Patryk Szot, Adam Wojcieszko.

Jakub Mytnik wywalczył prawo startu w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Sączu

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Dodatkowo za III miejsce w rywalizacji drużynowej nasza szkoła otrzymała również pamiątkowy puchar.

W skład reprezentacji szkoły wchodzili też następujący zawodnicy i zawodniczki, którzy osiągnęli bardzo dobre rezultaty punktując w klasyfikacji generalnej dla szkoły:

Klaudiusz Kowalczyk, Wiktoria Kukla, Daria Niedziela.

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie MOSiR Bochnia

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Trener:  Paweł Dobrzański