Spotkanie organizacyjne

9 września 2022 r. zostało zorganizowane w naszej szkole spotkanie z rodzicami uczniów wyjeżdżających na dwutygodniowy staż do Grecji.  Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach projektu nr 2021-1-PL01-KA121-VET-000011784 w ramach akredytacji na lata 2021-2027 w programie Erasmus +, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia uczniów i kadry.

W spotkaniu uczestniczyli również zakwalifikowani do projektu uczniowie. Prowadzący przedstawili m.in. informacje na temat podróży, miejsca zakwaterowania, miejsca i warunków odbywania staży, niezbędnych dokumentach, które musi posiadać każdy uczestnik, zasad bezpieczeństwa oraz wyjaśnili wszelkie kwestie poruszane przez rodziców.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.