Sposoby oszczędzania energii - rozstrzygnięcie konkursu

04.11.2010
Sposoby oszczędzania energii - rozstrzygnięcie konkursu  1
W związku z zwiększoną emisją CO2  do atmosfery i rosnącym problemem efektu cieplarnianego, zaistniała potrzeba wdrażania strategii zrównoważonego rozwoju, w ramach którego propagowane jest racjonalne wykorzystanie surowców nieodnawialnych.

Klub Przyrodnika zainteresowany problematyką proekologiczną w ubiegłym roku szkolnym przeprowadził szkolenie e – learningowe, na bazie którego w bieżącym roku zorganizowano konkurs „Sposoby oszczędzania energii”.

Zainteresowanie konkursem było duże.

Wyniki:

I miejsce zdobyła praca Ilony Erhardt – klasa II d.

II miejsce – Karolina Styrna klasa II d.

III miejsce – Patrycja Malina – klasa II d.

Gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Klub Przyrodnika.