Kurs angielskiego -Erasmus

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

dofinansowanoue.png

Kurs z języka angielskiego w ramach programu Erasmus+

W ramach przygotowań do wyjazdu na dwutygodniowy staż zawodowy w Grecji, 26 uczniów z klas III kształcących się w zawodach: technik budownictwa, technik reklamy, technik geodeta, technik architektury krajobrazu i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej uczestniczy w „Kursie z języka angielskiego”. Podczas zajęć uczniowie ćwiczą m.in. słownictwo zawodowe związane z daną branżą, zwroty przydatne w trakcie podroży i pobytu za granicą, doskonalą umiejętności porozumiewania się z przełożonymi. Zajęcia prowadzi Pani Elżbieta Lekki.

Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach Projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000123709 w ramach akredytacji na lata 2021- 2027 w programie Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia uczniów i kadry.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską

Renata Czarnota-szkolny koordynator projektu