Konkurs Cyberzagrożenia

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Nagrody dla uczniów

Przypominamy, że nasza szkoła został laureatem ogólnopolskiego konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”. Zwycięską pracę konkursową na temat: „Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy” przygotowali uczniowie kształcący się na kierunku technik reklamy: Zuzia, Sylwia, Dawid i Michał. Dzięki kreatywności i zdolnościom graficznym naszych uczniów, otrzymaliśmy w pełni wyposażoną mobilną pracownię komputerową. W skład zestawu wchodzi 16 laptopów wraz z przenośną szafą zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania, interaktywny monitor oraz niezbędne oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami uczniów. Pani Dyrektor Anetta Krysiak w ramach podziękowań za włożoną pracę wręczyła uczniom nagrody i pogratulowała sukcesu.

Renata Czarnota – szkolny opiekun konkursu