GIS -nabór do II cyklu

08.11.2010
GIS -nabór do II cyklu  1

„GIS – kluczem do kariery zawodowej”

GIS -nabór do II cyklu 2

GIS -nabór do II cyklu 3 GIS -nabór do II cyklu 4

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt: "GIS - kluczem do kariery zawodowej" !

realizacja: Fundacja Instytut Studiów Strategicznych w Krakowie w partnerstwie ze Starostwem Powiatowym w Bochni

miejsce realizacji: Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni

Dzisiaj czyli 8 listopada 2010 roku w sali nr 13( laboratorium GIS) o godzinie 10.00 rozpoczeło się spotkanie organizacyjne związane z naborem do II cyklu szkoleniowego projektu „GIS – kluczem do kariery zawodowej” Uczniowie klasy III d technikum geodezyjnego spotkali się z przedstawicielami Instytutu Studiów Strategicznych, którzy prowadzą zajęcia i koordynują projekt. W ramach spotkania przedstawiono jakie umiejetności i kompetencje nabędą w czasie uczestniczenia w projekcie. Omówiono zasady i kryteria naboru do projektu oraz zapoznano w skrucie z mozliwościami jakie daje dzisiaj GIS.

13 nie musi być pechowy ! 8

13 nie musi być pechowy ! 7