Erasmus -szkolenie BHP

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

dofinansowanoue.png

Warsztaty pedagogiczne z elementami bhp

W ramach realizowanego w naszej szkole programu Erasmus+, 26 uczniów z klas III w terminie 8.04 - 19.04.2024 r. odbędzie swój staż zawodowy w Grecji. Przed wyjazdem młodzież uczestniczyła w warsztatach pedagogicznych z elementami bhp. Podczas spotkania omówione zostały m.in takie tematy jak zasady bezpiecznego podróżowania, pobytu i funkcjonowania podczas praktyk zawodowych w Grecji.

Praktyka zawodowa jest realizowana w ramach Projektu nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000123709 w ramach akredytacji na lata 2021- 2027 w programie Erasmus+, Akcja 1 Mobilność Edukacyjna, sektor Kształcenie i szkolenia uczniów i kadry.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską

Renata Czarnota-szkolny koordynator projektu

grupa młodzieży w trakcie szkolenia przed wyjadzem do grecji