„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”

08.11.2010
„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” 1
 Od października uczniowie naszej szkoły biorą udział w zajęciach poszerzających wiedzę w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, w latach 2010 – 2014.

„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” 2

W szkole odbywają się następujące rodzaje zajęć:

• zajęcia pozalekcyjne – język angielski zawodowy w budownictwie

prowadzący p. Elżbieta Parda - Lekki

• zajęcia pozalekcyjne – język angielski zawodowy w drogownictwie

prowadzący p. Anna Gut

• zajęcia pozalekcyjne – matematyka w geodezji

prowadzący p. Elżbieta Szewczyk

• zajęcia pozalekcyjne – matematyka w budownictwie

prowadzący p. Agata Zięcik

„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” 3

„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” 4

„Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” 5

Projekt ten współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.