Finał Olimpiady "Zwolnieni z Teorii"

Uczennice klasy III bg: Natalia Wójcik, Natalia Pięta, Emilia Twardowska i Zuzanna Kukla kształcące się w zawodzie technik reklamy, zdobyły tytuły finalistek ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” i Międzynarodowe Certyfikaty Zarządzania Project Management Principles oraz Marketing Management Principles.

„Zwolnieni z Teorii” jest to praktyczna olimpiada, w ramach której uczniowie realizują projekty społeczne na dowolny wybrany przez siebie temat.

Dziewczęta realizowały projekt społeczny „Toxic Media” – rozjaśniamy ciemną stronę Internetu, zgłębiając temat toksyczności mediów społecznościowych.

Serdecznie gratulujemy!

Renata Czarnota – szkolny opiekun olimpiady