CKZ

Spawanie TIG

Spawanie TIG 1

Kurs spawacza TIG

Zakończyło się kolejne szkolenie zorganizowane w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”. Tym razem młodzież uczęszczała na kurs spawacza elektrycznego TIG. Była to II edycja tego szkolenia, zorganizowana w naszej szkole. Po zdaniu egzaminu końcowego uczniowie otrzymali Świadectwo egzaminu spawacza wpisane do Książeczki spawacza. W szkoleniu wzięło udział 9 uczniów.

Renata Czarnota

Zdjęcia wykonał Sebastian Kocot

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Spawacz w stroju roboczym podczas pracy.

Spawacz w masce podczas pracy.

Uczestnicy kursu w strojach roboczych. Jednen chłopak spawa, drugi pozuje do zdjęcia.

Spawacz podczas spawania profilu.

Spawacz podczas pracy przy stole warsztatowym.