CKZ

III edycja spawacz TIG

29.02.2020

III edycja spawacz TIG 1

III edycja kursu spawacza elektrycznego TIG

Kolejna grupa 10 uczniów wzięła udział w kursie spawacza elektrycznego TIG. Była to już III i ostatnia edycja tej formy wsparcia. Szkolenie odbyło się w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Renata Czarnota

Zdjęcia wykonał Marcin Stary i Bartłomiej Klimek

Projekt wspófinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Uczestnicy kursu w sali. W tle tablica informacyjna dotycząca rodzajów usług technicznych.

Spawacz w okularach ochronnych podczas pracy.

Spawacz w rękawicach i masce ochronnej podczas pracy.

Spawacz przygotowujący się do pracy. Podniesiona maska ochronna, białe rękawice.

Spawacz w trakcie pracy przy stole warsztatowym.

Uczniowie w trakcie nauki spawania.