CKZ

II edycja BIMestiMate

II edycja BIMestiMate 1

II edycja kursu obsługi programu kosztorysowego BIMestiMate

Kolejna grupa 5 uczniów, kształcąca się w zawodzie technik budownictwa, uczestniczyła w kursie obsługi programu kosztorysowego BIMestiMate. Podczas zajęć młodzież ugruntowała swoje wiadomości i umiejętności z zakresu obsługi programu BIMestuMate, opracowując samodzielnie kosztorysy. Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymali zaświadczenia oraz imienne certyfikaty wydane przez Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych. Szkolenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Renata Czarnota

Zdjęcia wykonała Justyna Wojas

Projekt współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Uczestnik kursu sfotografowany od tyłu, podczas pracy na laptopie.

Uczestnicy kursu podczas prac na laptopach.

Uczsetnicy kursu podczas prac na laptopach.

Uczestnik kursu podczas prac na laptopie.

Uczestnik kursu podczas pracy na laptopie.

Uczestnik kursu podczas pracy na laptopie