Szkolenie Igloo

03.10.2024

Wizyta zawodoznawcza - w firmie IGLOO - Polski producent pomp ciepła, systemu MultiEnergy, oraz urządzeń chłodniczych i agregatów inwerterowych. MILOO-ELECTRONICS producent przemysłowych, zewnętrznych, hermetycznych opraw oświetleniowych led.
Uczniowie klasy V a w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej udali się do firmy: ILGLOO, MILOO- Electronics w Starym Wiśniczu.
Podczas wizyty poznali cały zakład produkcyjny - to był wstęp do zaplanowanego szkolenia dzięki, któremu uczniowie będą mogli uzyskać certyfikat montera pomp ciepła.
Wyjazd i szkolenie zorganizowały Warsztaty Szkolne ZS Nr2 w Bochni
Opiekunowie: