Staż w Grecji -I grupa

Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Staż w Grecji - I mobilność W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Praca, nauka i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni” realizowanego ze środków PO WER, na zasadach programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Staż w Grecji - I mobilność

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Praca, nauka i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni” nr 2020-1-PL01-KA102-080283 realizowanego ze środków PO WER, na zasadach programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, uczniowie w terminie 13 września do 24 września odbywają swój 2 tygodniowy staż zawodowy w Grecji. W praktyce bierze udział 35 uczniów, kształcących się w zawodach technik budownictwa, technik architektury krajobrazu i technik organizacji reklamy.

Dzięki udziałowi w stażach, uczniowie poprawią swoje umiejętności językowe i rozwiną nowe umiejętności zawodowe. Jest to również okazja na porównanie metod pracy i stosowanych technologii w kraju goszczącym. Poprzez udział w projekcie uczniowie stają się bardziej twórczy, komunikatywni i otwarci na świat.

Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele przedmiotów zawodowych pani Natalia Paprota i pan Bogumił Woźniak.

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe

logo_erasmus.jpg