Śluby panieńskie

11.10.2024

Przyrzekam na kobiety stałość niewzruszoną, nienawidzić mężczyzn, nigdy nie być żoną.”

To najbardziej znany cytat ze spektaklu „Śluby panieńskie”, na którym uczniowie z naszej szkoły byli we wtorek 8.10.2024 w teatrze Stu w Krakowie. To nasza kolejna wizyta w tym teatrze i kolejny raz mieliśmy możliwość zachwycać się wspaniałym kunsztem aktorskim zarówno młodego jak i starszego pokolenia. Spektakl zrealizowany na podstawie komedii Aleksandra Fredry zachwyca nowatorskim podejściem, ciekawą aranżacją, wprowadzeniem elementów muzycznych i uwspółcześnionymi kostiumami. To były dwie godziny wspaniałej zabawy, więc zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego spektaklu.