Pasowanie klas pierwszych

Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie klas pierwszych

11 października nasza szkoła obchodziła Dzień Edukacji Narodowej, podczas którego przyjęliśmy do grona naszej społeczności uczniów klas pierwszych. Złożyli oni uroczyste ślubowanie, po którym wszyscy zebrani mogli przeżyć muzyczną opowieść o szkolnej rzeczywistości. Podczas akademii nasi uczniowie przedstawili w nieco humorystyczny sposób trudy życia zarówno pedagogów, jak i uczniów oraz zaprezentowali kierunki kształcenia. Całość wydarzenia ubogaciła muzyka w wykonaniu naszych zdolnych uczniów: wokal – Gracjan Nawrocki kl. 5a, Marlena Pasiut oraz Wiktoria Tobiasz kl. 3b. Instrumenty: skrzypce – Paweł Cefal kl. 2c; keybord – Jakub Łukasik kl. 3a; perkusja- Filip Tychmanowicz kl. 2bBS; gitara – Dominik Multan kl. 2bBS.