Symbol języka migowego

Ekopiknik

08.05.2025

Ekopiknik z #ekopowiat

28 kwietnia podczas Ekopikniku nasza szkoła aktywnie promowała postawy proekologiczne, pokazując, jak ważna jest troska o środowisko każdego dnia.
Wspólnie z uczniami klasy 2 i 3 kierunku technik architektury krajobrazu rozdawaliśmy darmowe drzewka z naszego powiatu, pomagając mieszkańcom zazielenić przestrzeń wokół siebie oraz dawaliśmy wskazówki jak stworzyć ogrody miododajne – prawdziwe oazy dla pszczół i innych zapylaczy.

Uczniowie wzięli także udział w warsztatach z Nadleśnictwem Brzesko, gdzie zdobywali praktyczną wiedzę o roli lasów i sposobach ich ochrony.To był dzień pełen inspiracji, dobrej energii i wspólnego działania na rzecz lepszego jutra!

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami – razem tworzymy Ekopowiat!

Organizatorzy i opiekunowie:

Natalia Paprota
Adrianna Cempa
Ryszard Gut
Bogumił Woźniak
Zbigniew Głód



Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.