Bieg Papieski

17.10.2024

Bieg z okazji Dnia Papieża Jana Pawła II

Na zaproszenie Starosty Bocheńskiego Adama Korty oraz Burmistrza Miasta Bochni Magdaleny Łacnej uczniowie Zespołu Szkół nr 2 wzięli udział w symbolicznym biegu z okazji Dnia Papieża Jana Pawła II.

To już kolejne pokolenie biegaczy z Naszej szkoły, które bierze udział w tej symbolicznej imprezie biegowej, której trasa biegnie przez trzy bocheńskie parafie.

Szkołę reprezentowali: Kinga Szczudło, Martyna Wąs III B, Szymon Stano III E, Zuzanna Pasula, Gabriela Surma, Zofia Gładka, Krzysztof Stroński II D, Paweł Dobrzański Nauczyciel WF

Obszerna relacja fotograficzna z biegu na stronie MOSiR Bochnia.

zdjecie grupowe uczestników biegu

reprezentacja szkoły pod krzyżem