Symbol języka migowego

bip_logo_1.png

epuap_logo_1.png

ue_logo_1.png

Biały orzeł ze złotą  koroną na czerwonym tle

Widok szkoły z zewnątrz. Przed budynkiem dwa drzewa iglaste.
Uczennice w trakcie pracy przed komputerami, w tle lampy fotograficzne.
Uczniowie przy pracy przy panelach słonecznych.

KLASA PATRONACKA-MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

budynek szkoły.
Budynek gdzie odbywają się warsztaty.

Grupa przed wejściem do hotelu

22.09.2021

Staż w Grecji -I grupa

Staż w Grecji - I mobilność W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Praca, nauka i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni” realizowanego ze środków PO WER, na zasadach programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

młodzież na spotkaniu organizacyjnym on -line przed wyjazdem na staż do Grecji

22.09.2021

Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem II grupy na staż do Grecji

21 września 2021 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z rodzicami drugiej grupy uczniów wyjeżdżających na dwutygodniowy staż do Grecji w ramach projektu „Praca, nauka i doświadczenie europejskie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Bochni”.

19.09.2021

Terminarz zebrań z rodzicami

młodzież w trakcie zajęć kulturowych przed wyjazdem do Grecji

19.09.2021

Zajęcia Kulturowe i komunikacji interpersonalnej

Druga grupa 35 uczniów wyjeżdżających we wrześniu na 2 – tygodniowe praktyki zawodowe do Grecji, uczestniczyła w warsztatach kulturowych „Kultura i greckie obyczaje”, oraz w zajęciach „Komunikacja interpersonalna i jak sobie radzić w sytuacjach stresu”.

Uczniowie pakują bagaże do autokaru

Wyjazd I grupy na praktyki do Grecji

12 września 2021 r. I grupa 35 uczniów naszej szkoły, kształcąca się w zawodach technik budownictwa, technik architektury krajobrazu i technik organizacji reklamy wyjechała na 2 tygodniowy staż zawodowy do Grecji.

Warsztaty kulturowe

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Praca, nauka i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni”, pierwsza grupa 35 uczniów wyjeżdżających we wrześniu na praktyki zawodowe do Grecji, uczestniczyła w warsztatach kulturowych „Kultura i greckie obyczaje”.

12.09.2021

Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Grecji

Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na staż do Grecji 7 września 2021 r. zostało zorganizowane w naszej szkole spotkanie z rodzicami uczniów wyjeżdżających na dwutygodniowy staż do Grecji w ramach projektu „„Praca, nauka i doświadczenie europejskie – staż zawodowy uczniów

27.08.2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

W dniu 1 września zapraszamy uczniów na rozpoczęcie roku szkolnego. Spotkania z wychowawcami klas w salach według harmonogramu.

24.08.2021

Kurs języka angielskiego zawodowego

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Praca, nauka i europejskie doświadczenie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni”, uczniowie wyjeżdżający we wrześniu na praktyki zawodowe do Grecji, doskonalą swój język angielski zawodowy.

24.08.2021

Zajęcia MCHE

16 czerwca zakończyły się zajęcia dla uczniów technikum budowlanego w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej - budownictwo.

Dane kontaktowe jednostki

im. Stanisława Konarskiego

ul. Stasiaka 1,
32-700 Bochnia

Telefon:

zs2@powiat.bochnia.pl

kuratorium_logo.jpg

nowe_logo_oke_l.png

Flaga Uni Europejskie Program Erasmus +

Małopolska

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.