XII Bieg Papieski

16.10.2019

To już XII Bieg z okazji Dnia Św. Jana Pawła II

Uczniowie naszej szkoły już po raz dwunasty wzięli udział w biegu ulicznym, mającym na celu upamiętnienie Św. Jana Pawła II. Planowana trasa biegu przebiegała jak w poprzednich edycjach od Kościoła Św. Pawła Apostoła poprzez Plac Sanktuaryjny przy Bazylice św. Mikołajado mety, przy Kościele Św. Jana Nepomucena w Bochni.Wszyscy zawodnicy biegli w okolicznościowych koszulkach przygotowanych specjalnie na ten cel. Uczestnicy wraz z władzami Miasta i Powiatu brali udział w składaniu kwiatów pod trzema pomnikami Papieża Polaka zlokalizowanymi w każdej z parafii.

Reprezentantami naszej szkoły podczas biegu byli:

1.      Zuzanna Budzyn

2.      Karolina Gazda