Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

27.10.2019

XLII edycja Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej

24 i 25 października 2019 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Piętnastu uczniów z klasy 3d i 4c rywalizowało rozwiązując 4 zadania tekstowe, test składający się z 80 pytań oraz wykonując 2 zadania praktyczne w terenie z zakresu geodezji i kartografii.

Olimpiadę uroczyście rozpoczął  przedstawiciel SGP – Pan Mirosław Marciniak, który czuwał nad jej prawidłowym przebiegiem oraz trzyosobowy zespół Jurorów w składzie: Marta Fischer, Marta Stadnicka i Katarzyna Ćwiąkała.

Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Krakowie ufundowało dla trzech osób, które uzyskały najwyższą liczbę punktów cenne nagrody.

Po dwóch dniach geodezyjnych zmagań wyłoniono troje najlepszych uczniów, którymi okazali się:

Julia Pałkowska z klasy 4c

Izabela Juszczyk z klasy 3d

Radosław Giza z klasy 4c

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwycięzcom życzymy sukcesów w dalszych etapach Olimpiady! Liczymy, że w tym roku uda się naszym uczniom zakwalifikować do etapu międzyszkolnego.

Trzymamy kciuki!