Rok szkolny 2018/2019

Najlepszy absolwent roku technik budownictwa

Kaczmarczyk Konrad  -średnia ocen 5,13

Skalska Klaudia -średnia ocena 5,13

 

Najlepszy absolwent roku technik drogownictwa

Satoła Sebastian -średnia ocen 4,76

 

Najlepszy absolwent roku technik architektury krajobrazu

Przybyłko Nadia -średnia ocen 4,00

 

Najlepszy absolwent roku technik geodeta

Kargól Paulina -średnia ocen 5,40

 

Najlepszy absolwent roku technik organizacji reklamy

Ratowska Izabela -średnia ocen 5,00

 

Najlepszy absolwent roku Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Ostroga Mateusz  -średnia ocen 4,70

Paprota Łukasz -średnia ocen 4,70

 

 

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
technik budownictwa

Skalska Klaudia -średnia ocen 5,27

Rysak Piotr -średnia ocen 5,00

 

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
technik drogownictwa

Satoła Sebastian -średnia ocen 5,00

 

Najlepszy Uczeń Klasy Maturalnej
technik geodeta

Kargól Paulina -średnia ocen 5,50

 

 

Tytuł
”Najlepszy Uczeń Szkoły ”
uzyskali

 

1.            Zuzanna Krzywda - klasa I a – najlepszy uczeń w zawodzie technik budownictwa - średnia ocen 5,38

2.            Justyna Wojas – klasa I a – najlepszy uczeń w zawodzie technik budownictwa – średnia ocen 5,38

3.            Juszczyk Izabela – klasa Id - najlepszy uczeń w zawodzie technik geodeta –średnia ocen 5,00

4.            Dawid Prytko  - klasa II d – najlepszy uczeń w zawodzie technik drogownictwa – średnia ocen 4,88

5.            Mateusz Topka – klasa II d – najlepszy uczeń w zawodzie technik drogownictwa – średnia ocen 4,88

6.            Patrycja Borowiec– klasa II d – najlepszy uczeń w zawodzie technik organizacji reklamy – średnia ocen 5,07

7.            Krystian Romuzga – klasa II b -  najlepszy  uczeń w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnejśrednia ocen 5,00

8.            Wiktoria Kocyk – klasa III c – najlepszy uczeń w zawodzie technik architektury krajobrazu – średnia ocen 4,88

9.            Dariusz Stec - klasa 2 a – najlepszy uczeń zasadniczej szkoły zawodowej –średnia ocen 4,91

10.         Kamil Stec – klasa 2 a – najlepszy uczeń zasadniczej szkoły zawodowej – średnia ocen 4,91

 

Wpis do Złotej Księgi

Klasa I a

Technik budownictwa

 

1.     Dominik Kaczmarczyk

4,48

2.     Zuzanna Krzywda

5,38

3.     Sebastian Sądel

4,00

4.     Wiktor Spyrka

4,10

5.    Patryk Szot

5,00

6.     Justyna Wojas

5,38

 

 

 

Klasa I b

Technik organizacji reklamy

 

1.       Bartłomiej Biernat

4,36

2.       Kinga Ból

4,45

3.       Weronika Brydniak

4,00

4.       Patrycja Chojecka

4,45

5.       Nikolett Cygal

4,76

6.       Karolina Gazda

4,32

7.       Adrian Kasperczyk

4,38

8.       Aneta Klejdysz

4,77

9.       Katarzyna Kuchnik

4,48

10.   Mikołaj Oświęcimski

4,41

11.   Justyna Pilch

4,59

12.   Julia Sroczyńska

4,00

13.   Dorota Sroka

4,50

14.   Weronika Wójcik

4,77

 

 

 

Klasa I c

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

  1. Karol Tworzydło

 

4,15

 

 

 

Klasa I d

Technik architektury krajobrazu

1.   Olga Borowska

4,75

2.   Adriana Cempa

4,55

3.   Wiktoria Kłosowska

4,80

4.   Martyna Król

4,30

5.   Leszek Lekki

4,53

I d

Technik budowy dróg

 

6.   Jakub Brzegowy

4,24

7.   Michał Gołdas

4,05

8.   Damian Józefat

4,38

I d

Technik geodeta

 

9.   Julia Szostak

4,37

10.  Izabela Juszczyk

5,00

11.  Katarzyna Widełka

4,85

12.  Paweł Wośko

4,16

13.  Klaudia Niedziela

 

4.85

 

 

 

Klasa II a

Technik budownictwa

1.   Dominik Antończyk

5,13

2.   Jakub Mytnik

5,13

3.   Jakub Sosin

5,27

4.   Mikołaj Kośmider

4,87

5.  Bartłomiej Mroczek

4,40

 

 

 

Klasa II b

Technik budownictwa

 

1.   Klaudiusz Kowalczyk

 

5,27

2.  Julia Licak

5,13

Klasa II b

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

3.   Babraj Mateusz

4,93

4.  Romuzga Krystian

5,00

 

 

 

Klasa II c

Technik architektury krajobrazu

 

1.   Aleksandra Szustka

4,33

2.   Czajka Elżbieta

4,33

Klasa II c

Technik geodeta

 

3.   Bartosz Fortuna

4,31

4.   Julia Pałkowska

4,85

5.   Piotr Przybyłko

4,77

 

 

 

Klasa II d

Technik drogownictwa

 

1.    Karolina Mróz

4,56

2.    Dawid Prytko

4,88

3.    Mateusz Topka

4,88

4.    Krzysztof Tota

4,27

Klasa II d

Technik organizacji reklamy

 

5.    Patrycja Borowiec

5,07

6.    Natalia Czyż

4,57

7.    Natalia Gomulec

4,60

8.    Anna Goryczko

4,60

9.    Zuzanna Nawojowska

5,00

10.    Wiktoria Pyrz

4,00

11.    Aleksandra Sobiecka

4,87

12.   Weronika Szostak

5,00

 

 

 

Klasa III a

Technik budownictwa

 

  1. Gicala Michał

5,35

1.   Jonak Wojciech

4,29

2.   Jurgała Łukasz

5,18

3.    Koper Jan

5,00

Klasa III a

Technik geodeta

 

4.    Cudejko Dawid

4,21

5.    Kowalski Jakub

4,50

6.    Łowczowska Kinga

4,86

7.     Machaj Wiktoria

4,86

8.     Paszkot Magdalena

4,93

9.      Zym Rafał

4,79

10.   Krawczyk Agnieszka

4,36

 

 

 

Klasa III b

Technik budownictwa

 

  1. Kacper Bożyński

5,12

 

 

 

Klasa III c

Technik architektury krajobrazu

 

1.    Żaneta Enz

4,12

2.     Magdalena Kasperczyk

4,29

3.     Wiktoria Kocyk

4,88

4.    Anna Sowa

4,17

5.    Marta Sułek

4,47

6.     Szczypciak Anna

4,00

7.     Katarzyna Szperlich

4,17

8.     Gabriela Kaczmarczyk

4,17

9.     Ewa Kapera

4,00

Klasa III c

Technik organizacji reklamy

 

10.       Małgorzata Dziedzic

4,07

11.       Klaudia Gołdas

4,85

12.       Patrycja Lewandowska

4,85

13.       Matlęga Klaudia

4,07

14.       Marlena Michajlak

4,78

15.       Milena Możdżeń

4,14

16.       Katarzyna Skimina

4,07

17.       Anna Tekiela

4,42

18.       Katarzyna Truś

4,33

19.   Kinga Stabrawa

4,07

 

 

 

Klasa IV a

Technik budownictwa

1.       Bojar Krzysztof

4,33

2.       Kamil Jędrzejczyk

4,07

3.       Konrad Kaczmarczyk

5,13

4.       Norbert Piasecki

4,77

5.       Dawid Radzięta

4,33

6.       Klaudia Skalska

5,13

7.       Patryk Walewski

5,00

 

 

 

Klasa IV c

Technik architektury krajobrazu

1.       Przybyłko Nadia

4,40

2.       Szymańska Wiktoria

4,30

Klasa IV c

Technik drogownictwa

1.       Owsiak Oskar

4,30

2.       Satoła Sebastian

4,76

3.       Twardowski Sebastian

4,20

4.       Zając Łukasz

4,10

 

 

 

Klasa IV d

Technik organizacji reklamy

1.       Ćwik Dominika

4,18

2.       Jędrzejek Anna

4,14

3.       Ratowska Izabela

5,00

Klasa IV d

Technik geodeta

 

1.       Kargól Paulina

5,40

2.       Mazur Anna

4,13

3.       Merecik Michał

4,97

4.       Nalepka Gabriela

4,40

5.       Pasiut Monika

4,60

6.       Włodarczyk Damian

4,13

 

 

 

1a Branżowa Szkoła I st.

  1. Piotr Pałucki

4,13

 

 

 

2a ZSZ

 

1.    Wiktor Michalik

4.36

2.    Dariusz Stec

4.91

3.     Kamil Stec

4.91

4.     Brajan Zalewski

4.82

 

 

 

3a ZSZ

 

1.   Mateusz Ostroga

4.59

2.   Paprota Łukasz

4,59