Wydarzenia

Firma Bohle Polska wraz z partnerem Zespołem Szkół Nr 2 w Bochni serdecznie zapraszają̨ uczniów klas trzecich gimnazjów z nauczycielami i rodzicami na dni otwarte firmy Bohle Polska, które odbędą się w dniach 17-18 maja 2018 w siedzibie firmy Bohle w Rzezawie ul. Przemysłowa 67.

Program dni otwartych:

·         zapoznanie z programem nauki w zawodzie monter izolacji przemysłowych

·         praktyczna prezentacja kierunku kształcenia

·         prezentacja miejsca odbywania praktyki

Od czterech lat Firma Bohle współpracuje z Zespołem Szkół Nr 2, obejmując swoim patronatem klasę o profilu Monter izolacji przemysłowych. Uczniowie uczący się tego zawodu mają zapewnione nie tylko profesjonalne praktyki pod opieką wykwalifikowanej kadry na terenie firmy, ale również możliwość rozwoju zawodowego i pracy w przedsiębiorstwie.

Regulamin udziału w akcji „bookcrossing”

1.    Przynieś książkę do biblioteki - zostanie ona oznaczona bookcrossingową etykietą i umieszczona na regale.

2.    Książki wyłożone na naszym bookcrossingowym regale (umieszczonym w bibliotece szkolnej) są udostępniane za darmo każdemu chętnemu czytelnikowi; uczniom naszej szkoły, ich rodzicom, pracownikom.

3.    Wystarczy podejść do regału, znaleźć coś interesującego dla siebie i … zacząć czytać.

4.    Z wolnego księgozbioru można korzystać  na miejscu, w obrębie szkoły lub zabrać książkę do domu.

5.    Po skończeniu lektury odłóż swój egzemplarz na miejsce.

6.    Jednorazowo możesz zabrać do domu 1 książkę.

7.    Jeśli książka miałaby zostać z Tobą na zawsze, uzupełnij księgozbiór i za zgodą rodziców przynieś w to miejsce jakąś książkę od siebie. Zanim książka trafi na półkę, musi zostać oznaczona. Pamiętaj, przynieś ją najpierw do szkolnej biblioteki!

8.    Szanujemy się nawzajem, więc postaraj się, by przyniesione z domu egzemplarze nie były zniszczone. Pomyśl, czy książka którą chcesz uwolnić (oddać) jest ciekawa i godna polecenia. Takie powinny być wszystkie książki z naszego regału.

9.    Dbamy o wszystkie „uwalniane” książki!