Gala Kształcenia Zawodowego

     

         7 grudnia 2011 r. w siedzibie firmy Comarch S.A. w Krakowie, odbyła się uroczysta „Gala Kształcenia Zawodowego” w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”. 

     Otwarcia dokonał Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego - Roman Ciepiela, Małopolski Wicekurator Oświaty – Grzegorz Baran oraz Wiceprezes Comarch S.A. – Zbigniew Rymarczyk.

 

      Podczas spotkania nastąpiło oficjalne podsumowanie i wręczenie nagród w konkursie „Mam Zawód. Mam Fantazję” w ramach którego  Natalia Paprota z klasy III b zdobyła wyróżnienie w kategorii plakat.

 

      Uhonorowano również przedsiębiorców i przedstawicieli szkół wyższych za współpracę w ramach projektu. Wręczono nagrody dla uczniów wyróżniających się sukcesami edukacyjnymi, związanymi z udziałem w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.

           Gala Kształcenia Zawodowego stała się okazją do praktycznego zaprezentowania przez uczniów nabytych umiejętności, które zdobyli podczas zajęć prowadzonych w ramach projektu. Mieliśmy okazję zobaczyć min.pokaz chemiczny i barmański.

 

 

           Wystąpienie Wicedyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego - Dariusza Styrny, Kierownika projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” zakończyło nasze spotkanie.

 

 

Renata Czarnota – Lider szkolny