Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem do Grecji

12.09.2021
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na staż do Grecji 7 września 2021 r. zostało zorganizowane w naszej szkole spotkanie z rodzicami uczniów wyjeżdżających na dwutygodniowy staż do Grecji w ramach projektu „„Praca, nauka i doświadczenie europejskie – staż zawodowy uczniów

Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na staż do Grecji

7 września 2021 r. zostało zorganizowane w naszej szkole spotkanie z rodzicami uczniów wyjeżdżających na dwutygodniowy staż do Grecji w ramach projektu „„Praca, nauka i doświadczenie europejskie – staż zawodowy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Bochni”.

W spotkaniu uczestniczyli również zakwalifikowani do projektu uczniowie. Prowadzący przedstawili m.in. informacje na temat podróży, miejsca zakwaterowania, miejsca i warunków odbywania staży, niezbędnych dokumentach, które musi posiadać każdy uczestnik, zasad bezpieczeństwa oraz wyjaśnili wszelkie kwestie poruszane przez rodziców.

Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na zasadach Programu Erasmus+ sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe

logo_erasmus.jpg