Pożegnanie klas czwartych

29.04.2019

W piątek 26 kwietnia odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych. W uroczystościach wzięli udział Wicestarosta bocheński Ryszard Drożdżak, Dyrekcja , wychowawcy i nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Każdy życzył maturzystom powodzenia podczas egzaminu maturalnego, szczęścia w każdej dziedzinie życia i satysfakcji z podejmowanych działań.

Wyróżniającym się abiturientom zostały wręczone nagrody za najlepsze wyniki w nauce, wzorową postawę uczniowską, a także pracę na rzecz szkoły oraz osiągnięcia sportowej.

Po zakończeniu oficjalnej uroczystości, zgodnie z tradycją, odbyła się gala rozdania nagród –„Konary 2019”.  W tym roku brać uczniowska uhonorowała tymi specjalnymi nagrodami aż 71 absolwentów.