Muzyczny sukces

02.04.2019

MUZYCZNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

28. marca w Centrum Kultury w Gdowie odbyły się przesłuchania X Jubileuszowego Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art w kat.  muzyka -instrumentaliści, zespoły. Z naszej szkoły zaprezentował się zespół  BAT ON ROADS w składzie: Bartłomiej Biernat, Kamil Kaczmarczyk, Mikołaj Oświęcimski oraz ich przyjaciele Weronika i Bartosz.

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 10 podmiotów wykonawczych – to jest 60 uczestników, jury  postanowiło przyznać I miejsce w kategoriach instrumentaliści, zespoły, zespoły rokowe Zespołowi  BAT ON ROADS – z Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni.

Ponadto jury postanowiło przyznać Nagrodę Specjalną w postaci zaproszenia do występu zespołu  BAT ON ROADS podczas Święta Ziemi Gdowskiej w dniu 3 sierpnia 2019r.

W dniu 29. marca podczas uroczystej Gali Laureatów zespół odebrał okolicznościową statuetkę, dyplom oraz nagrody przez sponsora. W konkursowych zmaganiach młodzieży towarzyszyła pani Barbara Daniec – Kapałka.

Gratulujemy wspaniałego sukcesu!