Nasi w TVN

Zakątki telewizji TVN Kraków

W dniu 23 listopada grupa uczniów kształcących się w zawodzie technik organizacji reklamy, wzięła udział w wizycie zawodoznawczej w stacji TVN Kraków.

Podczas zwiedzania Studia TVN naszym przewodnikiem był Pan Jerzy Kramarczyk „człowiek o wielu głosach”, który bardzo ciekawie opowiadał nam o specyfice pracy w telewizji. Mieliśmy okazję zobaczyć proces powstawania seriali, które są emitowane w TVN.Zwiedziliśmy plan zdjęciowy seriali „Szkoła”, „Szpital”. Odwiedziliśmy między innymi studio, w którym jest nagrywany program „36,6”.

Poznaliśmy techniki wykorzystywane przy nagrywaniu, reżyserowaniu programów telewizyjnych. Spróbowaliśmy również swoich sił w realizacji wywiadu. Wycieczka okazała się bardzo inspirująca dla nas uczniów, jak również dla nauczycieli pani Renaty Czarnota i pana Konrada Sowy. Będziemy bardzo milo wspominać ten dzień.

Patrycja Borowiec, Aleksandra Sobiecka i Weronika Szostak – uczennice klasy III d